Каркасний басейн 457х122 см intex 26726 PRISM FRAME POOL
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Новинка. Каркасний басейн 457х122 см Intex 26726 PRISM FRAME POOL
Новинка від Интекс. Басейн придбав новий сіро-блакитний колір і змінив форму каркасних труб на овальні, що робить басейн більш міцним і надійним, ніж попередня модель Intex 28236.
Даний басейн рекомендують для великої родини від 4-х до 8-ми чоловік дорослих і дітей. У ньому відмінно можна пограти у водні ігри, полежати на матраці, або навчитися плавати.

Матеріал лайнера зберіг технологію Super Touch , де між 2 шарами ПВХ розміщений шар стекловолоконной сітки.
Сіро-блакитний колір басейну - виділяє його серед інших товарів. Оцинкований каркас в зборі утворює міцну і стійку конструкцію. А для більш кращої підтримки форми і стійкості, басейн оперізує поліпропіленова стрічка. Як і годиться, знизу басейну передбачений клапан для скидання води, до якого накручується адаптер для садового шланга.
На заводі, басейн Intex 26726 укомплектований сходами, тентом, підстилкою, фільтр - насосом на 3785 л / год.
У комплекті з насосом вже є картріджний фільтр типу А. Промивати його потрібно 1-2 дні, і міняти раз на місяць. Картриджі можна докупити окремо.
Тент захистить від пилу, бруду, листя, комах яких приносить вітер.
Підстилка вберігає чашу від можливих пошкоджень і не дає забруднитися основи басейну, де б він не стояв.
Сходи дозволяє легко входити і залишати басейн. Витримує навантаження до 135 кг.
Разом з басейном можна придбати додаткові аксесуари:
Термометр, скіммер, набір для прибирання басейну (потрібна річ), хімію для дезінфекції води, поплавок - дозатор для хімії і інші.
Купуючи басейн в нашому інтернет магазині, Ви отримуєте повну консультацію щодо експлуатації, монтажу, використанню хімії для басейну і т.д. впродовж всього літнього сезону.
У разі якщо Ви залишаєтеся нашим постійним клієнтом, Ви можете розраховувати на індивідуальну знижку і подальшу консультацію по догляду за басейном.
Характеристики та комплектація
| Виробник | Intex |
| фактичний діаметр | 457 см |
| Висота басейну | 122 см |
| матеріал | 3-х шаровий: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ |
| каркас | оцинковані сталеві труби |
| Картріджний фільтруючий насос | 3785 л / год |
| картридж | 1 шт |
| Тип картриджа | А |
| Підстилка з кришкою | |
| сходи | |
| Набір для догляду | |
| Гарантія | на цілісність упаковки |
| упаковка | картонна коробка |
| вага | 70 кг |
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Картріджний фільтр насос | 3785 л/год |
| Підстилка | Так |
| Розмір круглого басейну | 457 x 122см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 457 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Об'єм води | 16805 л |
| Вага | 70 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 61x40,4x115 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.
457х122, бассейн 457, бассейн 457х122, каркасный бассейн 457х122, 28736, intex 28736, 28236, 457