Каркасний басейн Bestway 56475 (732х366х132 см)
59010.00грн.
Товар закінчився
Розмір басейну:
221х150х43
239х150х58
300х201х66
404х201х100
424х250х100
427x250x100
412х201х122
412х201х122 мрамор
488х244х122
549х274х122
549х274х132
640х274х132
671х366х132
732х366х132
Тип фільтра:
... →
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 732 см |
| Підстилка | Ні |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 132 см |
| Каркас | |
| Матеріал | |
| Пісочний фільтр-насос | 5678 л/год |
| Розмір прямокутного басейну | 732 x 366 x 132 см |
| Об'єм води | 30045 л |
| Вага | 188 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Висота сходів | 132 см |
| Розмір упаковки | 97х156х61 |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...