Дитячий басейн 122х122х30.5 см Bestway 56217 зелений, блакитний, помаранчевий
1200.00грн.
В наявності-під замовлення
Каркасний басейн Intex 56217, 122х122х30.5 см.
У комплекті:
- чаша басейну
- металевий каркас
- перехідник (під садовий шланг) для зливу води
- інструкція з роз'ясненням установки і сервісу
Упаковка:
вага: 4,5 кг
кількість упаковок: 1 коробка
розмір упаковки: 17х12х6... →
Характеристика
Вік дитини
2 + років
Виробник
Bestway
Довжина
122 см
Насос
купується окремо
Розмір басейну
(ДхШхВ) 122 x 122 x 30,5 см
Каркасний басейн Intex 56217, 122х122х30.5 см.
У комплекті:
- чаша басейну
- металевий каркас
- перехідник (під садовий шланг) для зливу води
- інструкція з роз'ясненням установки і сервісу
Упаковка:
вага: 4,5 кг
кількість упаковок: 1 коробка
розмір упаковки: 17х12х63см
Характеристики:
| Модель | довжина | ширина | висота | вага | обсяг води (90%) | сходи | фільтр | колір |
| 56217 | 122 см. | 122 см. | 30 см. | 6,5 кг. | 365 л. | немає | немає | зелений, персиковий, блакитний |
| Характеристика | |
| Вік дитини | 2 + років |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 122 см |
| Насос | купується окремо |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 122 x 122 x 30,5 см |
| Форма | квадратний |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 30,5 см |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Серія | Мой первый каркасный бассейн |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Дно | не надувне |
| Об'єм води | 340 л |
| Вага | 4,83 кг |
| Колір | блакитний |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...