Каркасний басейн Intex 26744 GREYWOOD (549х122 см)
Все частіше й частіше можна спостерігати та чути, що у приватних дворах чи
дачних ділянках з'являються каркасні басейни.
На сьогодні – це найпоширеніший вид відпочинку для дорослих, та оздоровлення
дитини в період літніх канікул.
Круглий каркасний басейн Intex GREYWOOD 26744 (549х122 см) з
малюнком лайнера під дерево та дном у вигляді мозаїки здивує вас своїм розміром
та місткістю, ставши прикрасою вашого двору.
Басейн комплектується такими аксесуарами як:
тент на басейн, посилені сходи з майданчиком та секцією сходів яка легко знімаеться,
фільтр-насос продуктивністю 5678 л/год, підкладка під басейн.
Термін експлуатації складає 7-10 років завдяки оцинкованому каркасу та міцному тришаровому матеріалу лайнера.
Використовуючи нові розробки в конструкції,
басейн інтекс збирається без використання інструменту на чистій та рівній
площадці приблизно за 1.5 години, готовий дарувати гарний настрій, чудовий
відпочинок та незабутні емоції своїм власникам кожного літа.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Картріджний фільтр насос | 5678 л/год |
| Підстилка | Так |
| Розмір басейну | 549 x 122 см |
| Розмір круглого басейну | 549 x 122 см |
| Сходи | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 549 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Об'єм води | 24311 л |
| Вага | 98 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | графіт |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 76,6x50,5x115 см |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.