Каркасний басейн 305х100 см Bestway 15327
9510.00грн.
Скоро очікується
Доступні варіанти
Каркасний басейн для дачі і будинки 305 х 100 см Bestway 15327.
Обсяг 6148 літрів
... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Розмір басейну
Діаметр 305 x Висота 100см
Форма
Круглий
Висота
100 см
Діаметр
305 см
Каркасний басейн для дачі і будинки 305 х 100 см Bestway 15327.
Обсяг 6148 літрів
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Розмір басейну | Діаметр 305 x Висота 100см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 305 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Metal Frame Pool |
| Об'єм води | 6148 л |
| Вага | 22,4 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...