Змінний картридж Intex 29000 ТИП А
170.00грн.
В наявності
Характеристики та комплектація
Виробник
Intex
Країна виробник
Китай
Тип картриджа
"А"
Підходить до
фільтр-насосів Intex: 28603, 28604, 28637, 28638, 28635, 28636, 28673, 28674
Діаметр
10,7 см
Внутрішн... →
Характеристика
Виробник
Intex
Розмір басейну
Діаметр 10,9 x Висота 20,2 см
Висота
20,2 см
Діаметр
10,9 см
Країна-виробник
Китай
Характеристики та комплектація
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип картриджа | "А" |
| Підходить до | фільтр-насосів Intex: 28603, 28604, 28637, 28638, 28635, 28636, 28673, 28674 |
| Діаметр | 10,7 см |
| Внутрішній діаметр | 5 см |
| Висота | 20 см |
| матеріал | поліестер і папір |
| догляд | промивати 1-2 рази в тиждень |
| заміна | 1 раз в 2 тижні |
| Гарантія | не передбачена |
| Вага упаковки | 0.23 кг |
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Розмір басейну | Діаметр 10,9 x Висота 20,2 см |
| Висота | 20,2 см |
| Діаметр | 10,9 см |
| Країна-виробник | Китай |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...