Шланг з 'єднувальній для картриджного фільтра 32 мм, intex 29059
Гофрований шланг Intex 29059
Діаметр 32 мм
Довжина 1,5 м
Підходить для картріждного фільтр-насоса Intex, Bestway.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина шланга | 1,5 м |
| Увага! | Переконайтеся в сумісності запчастин |
| Розмір басейну | Діаметр 32мм |
| Діаметр | 32мм |
| Матеріал | пластик |
| Тип запчастини | гнучкий шланг |
| Тип | шланг |
| Вага | 0,2 кг |
| Колір | білий |
| Упаковка | поліетиленовий пакет |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...