Картридж Bestway 58094 тип II для фільтр насоса bestway Ціна за 1 шт.
170.00грн.
В наявності
Картридж для насос фільтра фірми Bestway тип 2 підходить для моделі насосів 58148, 58383, 58386
Характеристики фільтр-насоса
Діаметр картриджа = 10,6 см
Висота = 13,6... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Догляд
промивати 1-2 рази на тиждень
Заміна
1 раз в 2 тижні
Розмір басейну
Діаметр 10,9 x Висота 20,2 см
Висота
20,2 см
Картридж для насос фільтра фірми Bestway тип 2 підходить для моделі насосів 58148, 58383, 58386
Характеристики фільтр-насоса
Діаметр картриджа = 10,6 см
Висота = 13,6
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Догляд | промивати 1-2 рази на тиждень |
| Заміна | 1 раз в 2 тижні |
| Розмір басейну | Діаметр 10,9 x Висота 20,2 см |
| Висота | 20,2 см |
| Діаметр | 10,9 см |
| Матеріал | поліестер та папір |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...