Картриджі Bestway 58093 (I) 2 шт
180.00грн.
Товар закінчився
Картридж Bestway 58093 для насоса ( тип I )
опис картриджа
Змінний картридж призначений для фільтрів фірми Bestway 58145 продуктивністю 1240 л / год.
Ціна вказана за 2 шт.... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Розмір басейну
Діаметр 8 x висота 9см
Висота
9 см
Діаметр
8 см
Матеріал
поліестер та папір
Картридж Bestway 58093 для насоса ( тип I )
опис картриджа
Змінний картридж призначений для фільтрів фірми Bestway 58145 продуктивністю 1240 л / год.
Ціна вказана за 2 шт.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Розмір басейну | Діаметр 8 x висота 9см |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 8 см |
| Матеріал | поліестер та папір |
| Тип | BestWay тип " I" |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...