Каркасний басейн Intex 26790 (400х200х122 см)
Розмір басейну:
Висота басейну:
Тип фільтра:
Басейн хороший для того, у кого він є, і погано тому, у кого він не опиниться в спекотне літо.
Мрія майже кожного власника приватного будинку або заміської дачі – це поставити, нехай навіть невеликий, але власний басейн, і щоліта отримувати довгоочікувану райську насолоду від відпочинку в прохолодному басейні, що освіжає.
Адже скільку радості він може принести вам, друзям та улюбленим дітям, які з великим задоволенням та насолодою готові купатися в басейні хочь цілий день.
Прямокутний каркасний басейн Intex 26790 (400х200х122 см) – дуже підходить під такий опис.
У нього: стальні оцинковані трубки каркасу з антикорозійним покриттям; тришаровий міцний матеріал чаші; надійні сходи в комплекті та фільтруючий картриджний насос.
Залишилось тільки придбати, встановити, набрати водою, приготувати купальники, рушники, круги та матраци для приемного проведення часу.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 400 см |
| Картріджний фільтр насос | 2006 л/год |
| Сходи | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 122 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Розмір прямокутного басейну | 400 x 200 x 122 см |
| Серія | Prism Frame |
| Об'єм води | 8418 л |
| Вага | 87 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 59x53x138 см |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.