Каркасний басейн Intex 26368 з хлорогератором
64010.00грн.
Товар закінчився
... →
Характеристика
Виробник
Intex
Довжина
732 см
Необхідна вага піску
35 кг
Скімер
Так
Підстилка
Так
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 732 см |
| Необхідна вага піску | 35 кг |
| Скімер | Так |
| Підстилка | Так |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 132 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 7900 л/год |
| Розмір прямокутного басейну | 732 x 366 x 132 см |
| Серія | Ultra Frame Rectangular |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 31805 л |
| Продуктивність хлорогенератора | 7 г/год |
| Вага упаковки | 200 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Висота сходів | 132 см |
| Розмір упаковки | 109x61x152 + 49x61x152 см |
| Упаковка | картонна коробка, 2 шт |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...