Піддон під сходи для споліскування ніг intex 29080
270.00грн.
В наявності
Кожен власник каркасного або надувного басейну хоче подовше зберігати його в чистоті.
Для цього і придумали піддон під сходи, в який набивається вода і перед заходом в воду Ви і Ваші родичі, й особливо діти зможете сполоснути ноги. Таким чином Ви економите свій час на часті прибирання пилос... →
Характеристика
Виробник
Intex
Довжина
56 см
Розмір басейну
(ДхШхВ) 56 x 46 x 9см
Ширина
46 см
Висота
9 см
Кожен власник каркасного або надувного басейну хоче подовше зберігати його в чистоті.
Для цього і придумали піддон під сходи, в який набивається вода і перед заходом в воду Ви і Ваші родичі, й особливо діти зможете сполоснути ноги. Таким чином Ви економите свій час на часті прибирання пилососом для бассейну .
Розміри піддона:
56х46х9 см
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 56 см |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 56 x 46 x 9см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 9 см |
| Матеріал | пластик |
| Серія | Pool Foot Bath |
| Вага | 0,48 кг |
| Колір | сірий |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...