Підстілка для басейнів 335х335 см bestway 58001
680.00грн.
В наявності
Підстилка на землю для надувного або каркасного басейну розміром 305 см. Новий зносостійкий матеріал Тарпаулін (поліпропіленова плівка-сітка, яку з двох сторін ламінують светостабілізірованую поліетиленовою плівкою). Краї підвернути і запаяні, відмінно захищає дно басейну від:
потертостей
на... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
335 см
Розмір басейну
Довжина 335 x Ширина 335см
Форма
Квадратний
Ширина
335 см
Підстилка на землю для надувного або каркасного басейну розміром 305 см. Новий зносостійкий матеріал Тарпаулін (поліпропіленова плівка-сітка, яку з двох сторін ламінують светостабілізірованую поліетиленовою плівкою). Краї підвернути і запаяні, відмінно захищає дно басейну від:
- потертостей
- налипання бруду
- дрібних проколів
Розмір: 335 на 335 см
Виробник: Bestway
Модель: 58001
Вага: 1 кг
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 335 см |
| Розмір басейну | Довжина 335 x Ширина 335см |
| Форма | Квадратний |
| Ширина | 335 см |
| Матеріал | синтетичні волокна |
| Серія | Pool Ground Cloth |
| Тип | підстилка для басейнів |
| Вага | 1 кг |
| Колір | синій |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...