Підстілка під каркасний и надувний басейн 488х488 см bestway 58003
Захищає днище басейну від забруднення та дрібних пошкоджень.
Розмір
488х488 см
Bestway 58003
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 488 см |
| Розмір басейну | Довжина 488 x Ширина 488см |
| Форма | Квадратний |
| Ширина | 488 см |
| Матеріал | синтетичні волокна |
| Тип | підстилка для басейнів |
| Вага | 5 кг |
| Колір | синій |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...