Ремкомплект для басейнів, матраців, човнів, Intex 59632
60.00грн.
Товар закінчився
Ремкоплекти Intex 59632 "Vinyl cement" (холодне зварювання) для ремонту всіх надувних виробів фірми Intex (матраців, ліжок, човнів, каркасних басейнів, надувних басейнів, дитячих басейнів).У комплекті:- прозора зпалата 132 см 2 (7 на 14 см) - клей 5,7 або 5 грам - інструкція з роз'ясненням У... →
Характеристика
Виробник
Intex
Довжина
18 см
Кількість латок
1 шт
Розмір
6,5x18 см
Розмір басейну
Довжина 18 x Ширина 6,5 см
Ремкоплекти Intex 59632 "Vinyl cement" (холодне зварювання) для ремонту всіх надувних виробів фірми Intex (матраців, ліжок, човнів, каркасних басейнів, надувних басейнів, дитячих басейнів).
У комплекті:
- прозора зпалата 132 см 2 (7 на 14 см)
- клей 5,7 або 5 грам
- інструкція з роз'ясненням
Упаковка:
вага: 0,1 кг
кількість упаковок: 1 упаковка
розмір упаковки: 5х10 см
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 18 см |
| Кількість латок | 1 шт |
| Розмір | 6,5x18 см |
| Розмір басейну | Довжина 18 x Ширина 6,5 см |
| Ширина | 6,5 см |
| Матеріал | Клей і латка ПВХ |
| Тип | Клей + латка |
| Вага | 5,7 г |
| Колір | прозорий |
| Упаковка | блістер |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...