Intex 28036 тент для прямокутного басейну 260х160 см
Intex 28036 - тент для прямокутного каркасного басейну розміром 260х160 см який виготовлений із щільного ПВХ матеріалу товщиною 0,25 мм.
Пряме призначення тенту
для басейну – це накрити його від попадання дощової води, комах, пилу, листя та інших небажаних факторів. Він допоможе
зберегти воду у вашому басейні чистою та свіжою, а також зменшить швидкість
випаровування води.
Тент легко одягнути
та
зняти, завдяки чому ви зможете швидко захистити свій басейн у будь-який час. Він
натягується на каркас басейну і стягується в одному місці канатом, протягнутим по периметру
тенту.
Крім того, він має спеціальні отвори для
вентиляції, які дозволяють уникнути утворення конденсату і підтримують здоровий
мікроклімат всередині басейну.
Ви можете купити тент Intex 28036 для вашого каркасного басейну розміром 260х160 см в інтернет-магазині басейнів у м. Дніпро за доступною ціною.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 260 см |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 160 см |
| Матеріал | високоякісний, міцний ПВХ |
| Тип | прямокутному басейну |
| Вага | 1,8 кг |
| Розмір тенту | Довжина 260 x Ширина 160см |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.
28036, intex 28036, інтекс 28036, тент на басейн, тент для прямокутного басейну, тент 260х160, тент на басейн 260х160