Водяний пилосос на аккумуляторi Intex 28620
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 236 см |
| Довжина ручки | 239 см |
| Скімер | для збору крупного сміття |
| Телескопічна ручка | алюмінієвий |
| Щітка | для очищення стінок і дна |
| Розмір басейну | Довжина 236см |
| Матеріал | Алюміній |
| Серія | Rechargeable Handheld Vacuum |
| Вага | 3,2 кг |
| Енергоспоживання | встроенные Ni-MH аккумуляторы |
| Колір | сірий |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...