Підстілка Bestway 58102 під басейн 445х254 см
Підстилка 445х254 см
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 445 см |
| Розмір басейну | Довжина 445 x Ширина 254см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 254 см |
| Матеріал | синтетичні волокна |
| Серія | Pool Ground Cloth |
| Тип | підстилка для басейнів |
| Вага | 2 кг |
| Колір | синій |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...