91 см сходи BestWay 58334 для басейну
1100.00грн.
Товар закінчився
Сходи Bestway 58334 сірого кольору, з трьома сходинками з двох сторін, витримує до 100 кг людської ваги.Підходить для каркасних і надувних басейнів марки Intex і Bestway висотою до 91 см включно.Тобто якщо у вас басейн висотою 91 см, то ці сходи вам підходить.... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Розмір басейну
Висота 91см
Висота
91 см
Матеріал
метал, пластик
Серія
Pool Ladders
Сходи Bestway 58334 сірого кольору, з трьома сходинками з двох сторін, витримує до 100 кг людської ваги.
Підходить для каркасних і надувних басейнів марки Intex і Bestway висотою до 91 см включно.
Тобто якщо у вас басейн висотою 91 см, то ці сходи вам підходить.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Розмір басейну | Висота 91см |
| Висота | 91 см |
| Матеріал | метал, пластик |
| Серія | Pool Ladders |
| Тип | сходи для басейну до 91см |
| Вага | 7,2 кг |
| Верхній майданчик | ні |
| Вага упаковки | 8 кг |
| Колір | синій з білим |
| Висота сходів | 91 |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...