Сходи Intex 28065 для басейну 107 см
Сходи Intex 28065 для каркасних і надувних басейнів висотою 107 см
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Розмір басейну | Висота 107см |
| Висота | 107 см |
| Матеріал | пластмаса, метал |
| Серія | Deluxe Pool Ladders With Removble |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Тип | сходи для басейну до 107см |
| Вага | 8,7 кг |
| Вага упаковки | 8,8 кг |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 107 |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...