Сходи для басейну 132 см Bestway 58337
Сходи Bestway висотою 132 см з майданчиком. Максимальне навантаження 135 кг.
Метал - оцинковка, покритий порошковою фарбою.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Розмір басейну | Висота 132см |
| Висота | 132 см |
| Матеріал | метал, пластик |
| Серія | Pool Ladders |
| Тип | сходи для басейну до 132см |
| Вага | 12 кг |
| Верхній майданчик | Так |
| Колір | синій з білим |
| Висота сходів | 132 |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...