BestWay 58335 сходи для каркасного и надувного басейну до 107 см включно
2080.00грн.
В наявності
Триступенева сталева сходи для відвідування каркасного або надувного басейну , Bestway 58335 - це стійке і безпечне входження та вихід із води. Такі сходи можуть витримати навантаження людини вагою до 120 кг.
Колір сірий;
Фарба - спеціальна, запобігає корозії металу в перебігу 5-7 років;
Збир... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Розмір басейну
Висота 107см
Висота
107 см
Матеріал
метал, пластик
Серія
Pool Ladders
Триступенева сталева сходи для відвідування каркасного або надувного басейну , Bestway 58335 - це стійке і безпечне входження та вихід із води. Такі сходи можуть витримати навантаження людини вагою до 120 кг.
Колір сірий;
Фарба - спеціальна, запобігає корозії металу в перебігу 5-7 років;
Збирається шляхом з'єднання металевих елементів на болтах;
Сходинки надягають на конусні вставки, тим самим грунтовно залишаються на своєму місці, поки Ви самі їх не розберете.
Нижні опори сходи захищені гумовими наконечниками - насадками, які не дають продирявити Ваш басейн.
Висота басейну повинна бути 107 см, але не вище. Інакше Вам варто розглянути сходи висотою 122 см з артикулом Bestway 58336 .
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Розмір басейну | Висота 107см |
| Висота | 107 см |
| Матеріал | метал, пластик |
| Серія | Pool Ladders |
| Тип | сходи для басейну до 107см |
| Вага | 8 кг |
| Верхній майданчик | ні |
| Колір | синій з білим |
| Висота сходів | 107 |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...