107 см драбина для басейну Intex 28075
2600.00грн.
Товар закінчився
Сходи 107 см без площадки, але із зйомними сходами, які можна заховати або зафіксувати зверху на майданчику драбини, щоб діти випадково не почали купатися без вашого дозволу або відома.... →
Характеристика
Виробник
Intex
Розмір басейну
Висота 107см
Висота
107 см
Матеріал
метал, пластик
Серія
Deluxe Pool Ladders With Removble
Сходи 107 см без площадки, але із зйомними сходами, які можна заховати або зафіксувати зверху на майданчику драбини, щоб діти випадково не почали купатися без вашого дозволу або відома.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Розмір басейну | Висота 107см |
| Висота | 107 см |
| Матеріал | метал, пластик |
| Серія | Deluxe Pool Ladders With Removble |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 107 |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...