пн-сб 10:00-18:00, нд - вихідний

Крапельний тестер для басейну Kokido

Виробник: Aquadoctor
Модель: тестер
160.00грн.
Немає в наявності
Комплект для перевірки показника pH та вмісту вільного Cl в воді. У наборі 20 мл реагенту Phenol Red - для визначення показника pH і 20 мл реагенту OTO - для визначення вільного хлору. Опис тестера для басейну Тестер необхідний для правильного і якісного обслуговування басейну. Призначений для кон...


Комплект для перевірки показника pH та вмісту вільного Cl в воді. У наборі 20 мл реагенту Phenol Red - для визначення показника pH і 20 мл реагенту OTO - для визначення вільного хлору.

Опис тестера для басейну

Тестер необхідний для правильного і якісного обслуговування басейну. Призначений для контролю за рівнем рН, і за змістом дезинфікуючого речовини в воді - хлору.

Перш ніж використовувати будь-яку хімію для басейну необхідно встановити необхідний рівень pH 7,2-7,6. Це одне з основних правил чистого басейну. Для визначення рівня pH необхідний тестер для басейну. Якщо у Вас рівень pH більше, ніж 7,6 - необхідно використовувати засіб для зниження рівня рН - Aquadoctor pH- , якщо рівень pH менше ніж 7,2 - необхідно використовувати препарат для підвищення рівня рН - Aquadoctor pH +.

Рівень pH може змінюватися з часом через хімічних реакцій в воді, через потрапляння кислотних або лужних опадів в воду басейну і тп. Особливо чутлива у коливанням хімія для басейну на основі хлору .

Хімія на основі активного кисню і брому менш чутлива до рівня pH, ніж хімія на основі хлору. Але навіть у разі використання хімії для басейну на основі активного кисню або брому варто стежити за рівнем pH. Сама по собі вода з високим або з заниженим рівнем рН є подразником для слизових оболонок, призводить до випадання вапняного осаду і відкладень, корозії металевих частин басейну.

Якщо у Вас з'являється роздратування шкіри і слизових оболонок, якщо хімія не справляється з дезінфекцією води - перевірте рівень pH!

Спосіб застосування:

1. Набрати в колбочки воду з невеликої глибини.

2. Накапати по 4 краплі в кожну колбу: для вимірювання Рн червоний реагент в червону колбу, для вимірювання хлору - жовтий реагент в Жолт колбу.

3. Закрити кришечками і вболтать вміст.

4. За забарвлення колір води можна визначити рівень обох компонентів у воді.

Відповідно зробити коректіровкі якщо показання відходять від норми.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
05.03.2015

Отличная штука! Давно пользуюсь таким все-таки качество воды это очень важно!