Підкладка для басейну 295х206 см bestway 58100
280.00грн.
В наявності
Прямокутна підкладка під дно басейну розміром 206х295 см Bestway 58100 підходить дляразмеров басейну:220х150х160 см221х150х43 см239х150х58 см259х170х61 см260х160х65 смЗносостійкий матеріал: Тарпаулін (поліпропіленова щільна сітка заламінірованая поліетиленовою плівкою).Краї підкладки підвернути і пр... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Довжина
295 см
Розмір басейну
Довжина 295 x Ширина 206см
Форма
квадратний
Ширина
206 см
Прямокутна підкладка під дно басейну розміром 206х295 см Bestway 58100 підходить дляразмеров басейну:
220х150х160 см
221х150х43 см
239х150х58 см
259х170х61 см
260х160х65 см
Зносостійкий матеріал: Тарпаулін (поліпропіленова щільна сітка заламінірованая поліетиленовою плівкою).
Краї підкладки підвернути і пропаяни.
Необхідна щоб зберегти дно від прилипання бруду (простіше мити при демонтажі), від дрібних пошкоджень, потертостей. Так само на неї приємніше стає ногами до і після купання, ніж на землю, не забруднивши ноги.
Вага підстилки: 0,5 кг
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 295 см |
| Розмір басейну | Довжина 295 x Ширина 206см |
| Форма | квадратний |
| Ширина | 206 см |
| Матеріал | синтетичні волокна |
| Серія | Pool Ground Cloth |
| Тип | підстилка для басейнів |
| Вага | 1 кг |
| Колір | синій |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...