Тент для прямокутного каркасного басейну intex 450х220 см
Тент з міцного ПВХ для прямокутного каркасного басейну розміром 450х220 см
Підходить для каркасного басейну intex 28273 450х220х84 см

| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 460 см |
| Товщина матеріалу | 0.25 мм |
| Розмір басейну | Довжина 460 x Ширина 226см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 226 см |
| Матеріал | високоякісний, міцний ПВХ |
| Тип | прямокутному басейну |
| Колір | чорний |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...