Хлоргенератор-озонатор для басейну до 54000 л
10610.00грн.
Скоро очікується
Система обробки озоном і хлорування Intex 26666 забезпечує миттєву натуральну санацію (очищення від нальоту, бактерій) води без запаху в басейні.
В рамках добового циклу фільтрації вода басейну проходить через обидві системи: Озонування для санації, і хлорування, в якій виробляється невелик... →
Характеристика
3 кг соли на 1 тонну воды(кухонная, не йодированная соль)
Виробник
Intex
Максимальний розмір басейну
до 975 см
Шланг
1 шт
Серія
Krystal Clear
Система обробки озоном і хлорування Intex 26666 забезпечує миттєву натуральну санацію (очищення від нальоту, бактерій) води без запаху в басейні.
В рамках добового циклу фільтрації вода басейну проходить через обидві системи: Озонування для санації, і хлорування, в якій виробляється невелика кількість гіпохлориту натрію, щоб забезпечити тривалий ефект.
Озон - сильний окислювач, який розчіпляє забрудники, знищує всі відомі мікроорганізми: віруси, бактерії, грибки, ворості та їх спори та ін.
Для такої системи потрібен фільтруючий насос зі швидкістю потоку 6 м3 / год і вище.
Потужність: 125 W
Підходить для басейнів об'мом до 54000 л.
| Характеристика | |
| 3 кг соли на 1 тонну воды(кухонная, не йодированная соль) | |
| Виробник | Intex |
| Максимальний розмір басейну | до 975 см |
| Шланг | 1 шт |
| Серія | Krystal Clear |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограмований час роботи на кожен день |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 56800 |
| Продуктивність озонатора | 150 мг / год |
| Продуктивність хлорогенератора | 11 г/ч |
| Енергоспоживання | 125 Вт |
| Вага упаковки | 16,4 кг |
| Розмір упаковки | 55x48x37 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на перший запуск пристрою |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...