Пісочній насос Bestway 58404 продуктівністю 5678 л / год
Фільтраційна установка пісочна "Flowclear" - 5,7м3 / год для басейнів до 24 м3
• Продуктивність насоса: 5678 л / год
• Зносостійка фільтраційна ємність з антикорозійним покриттям
• Зручний 6-ти позиційний кран
• хомутне з'єднання
• Добре проглядається датчик тиску
• Фільтр грубої очистки
• Просте обслуговування
• Підходить для басейнів Fast Set і Steel Pro розміром 549см
• Пісок не входить в комплектацію
• Вимоги до піску: кварцовий пісок 0,45-0,85мм , близько 25 кг.
1. Фільтрація / Filter - звичайний режим роботи;
2. Полоскання / Rinse - використовується, щоб прополоскати бак після зворотної промивки;
3. Рециркуляція / Recirculate - використовується, якщо Ви бажаєте циркулювати воду без фільтрації;
4. Зворотній промивка / Backwash - ця опція створена для того, щоб змінити напрямок потоку води і вимити бруд, що скупчилася в піску. Не забудьте відкрити клапан і підключити шланг;
5. Закритий / Closed - такий стан відключає насос від басейну. У такому положенні не можна використовувати насос.
6. Бруд / відходи / Waste / Drain - такий стан призначене для того, щоб вода, що надходить в насос, виходила через шланг, призначений для бруду, замість того, щоб повертати цю воду в басейн.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Необхідна вага піску | 14 кг |
| Шланг | 2 шт |
| Шестипозиційний клапан | Так |
| 24-годинний автоматичний таймер | ні |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | до 42000л |
| Вага | 14 кг |
| Енергоспоживання | 650 Вт |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на перший запуск пристрою |
Немає відгуків про цей товар.