Шланг для пісочного фільтр насоса Intex 29060 1,5 метра
300.00грн.
В наявності
Шланг для пісочного фільтра Інтекс різьблення 50 мм, діаметр шланги 38 мм.
Довжина 1,5 метра
Взаємозамінні по різьбі зі шлангами Bestway.... →
Характеристика
Виробник
Intex
Довжина шланга
1,5 м
Увага!
Переконайтеся в сумісності запчастин
Розмір басейну
Діаметр 38мм
Діаметр
38мм
Шланг для пісочного фільтра Інтекс різьблення 50 мм, діаметр шланги 38 мм.
Довжина 1,5 метра
Взаємозамінні по різьбі зі шлангами Bestway.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина шланга | 1,5 м |
| Увага! | Переконайтеся в сумісності запчастин |
| Розмір басейну | Діаметр 38мм |
| Діаметр | 38мм |
| Матеріал | пластик |
| Тип запчастини | гнучкий шланг |
| Вага | 0,5 кг |
| Колір | білий |
| Упаковка | поліетиленовий пакет |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...