Пісочній фільтруючий насос 12 м3 / год Intex 28652
Продуктивність пісочного фільтра:
| Виробник | Intex |
| Макс. обсяг басейну | 60000 л |
| Максимальний розмір басейну | до 975 см |
| Продуктивність пісочного насоса | 12000 л / ч |
| Продуктивність фільтрує системи | 10000 л / ч |
| споживання електрики | 650 Вт |
| напруга | 220-240 В |
| тиск | 2 бар |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограмований час роботи на кожен день |
| шестипозиційний клапан | є |
| шланг | 2 шт. |
| довжина шлангів | 3 метра |
| Гарантія | на перший запуск пристрою |
| Вага упаковки | 25 кг |
| Потрібну кількість піску | 55 кг (фракція 0,8 - 1,2) |
Переваги фільтр-насоса Intex:
- висока продуктивність (швидкість очищення дуже висока завдяки великої потужності);
- довговічність (термін служби - мінімум 5 років);
-не потребує заміни картриджів (використання кварцового піску в технології очищення не вимагає додаткового догляду);
- зручний у використанні (кілька режимів роботи і простота експлуатації);
- вигідна покупка (купуючи цей фільтр ви істотно економите, оскільки не потрібно більше витрачати гроші на покупку інших систем очищення води).
У комплектацію входить два гофрованих шланга (довжина 3 м).
Увага!
Для зворотної промивки піску вам підійде будь-який шланг 38 мм з діаметром різьблення шайба 65 мм (58мм).
Якщо у вас басейн на плунжерних кранах - ви з легкістю підключіть цей фільтр-насос.
Якщо у вас басейн Intex або BestWay на хомутах - потрібно придбати два адаптера для підключення до басейну і дві форсунки.
Плунжерні крани в комплектацію не входять.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина шланга | 3 метра |
| Максимальний розмір басейну | до 975 см |
| Необхідна вага піску | 55 кг |
| Тиск | 2 бар |
| Шланг | 2 шт |
| Шестипозиційний клапан | Так |
| Пісочний фільтр-насос | 12000 л/год |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограмований час роботи на кожен день |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 60000 |
| Енергоспоживання | 650 Вт |
| Вага упаковки | 25 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на перший запуск пристрою |
Немає відгуків про цей товар.