Пісочній насос для басейну Intex 26644 на 5700 л / год
Продуктивність пісочного фільтра:
| Виробник | Intex |
| Макс. обсяг басейну | 20000 л |
| Максимальний розмір басейну | до 549 см |
| Продуктивність пісочного насоса | 5700 л / ч |
| Продуктивність фільтрує системи | 4000 л / ч |
| споживання електрики | 190 Вт |
| напруга | 220-240 В |
| тиск | 1.4 бар |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограмований час роботи на кожен день |
| шестипозиційний клапан | є |
| шланг | 2 шт |
| довжина шлангів | 3 метра |
| Гарантія | на перший запуск пристрою |
| Вага упаковки | 12 кг |
| Потрібну кількість піску | 12 кг (фракція 0,8 - 1,2) |
Характеристики насоса 26644:
- основною перевагою цього фільтра є довговічність, завдяки чому вам не потрібно буде піклуватися про заміну картриджів приблизно 5 років. Щоб очищення було максимальної, потрібно кварцовий пісок , ви можете придбати його окремо;
- варто відзначити, що даний насос має незавидною потужністю, що дозволяє очистити велику кількість води за порівняно короткий період часу. Потужність ціркуліровкі води досягає 4500 літрів на годину, завдяки чому не потрібно багато часу чекати, щоб насолодитися купанням;
- крім іншого, насос дуже зручний, як в експлуатації, так і в зберіганні. Для комфортного використання на ньому встановлений спеціальний клапан, що дозволяє вибрати різні режими роботи, деякі описані нижче.
Пропускна здатність: 5700 л / год
Фільтр забезпечений 6-функціональним клапаном:
- фільтрація
- розпушування
- полоскання
- рециркуляція
- слив в дренаж
- закритий клапан
У комплектацію входить два гофрованих шланга (довжина 3 м).
Увага!
Для зворотної промивки піску вам підійде будь-який шланг 38 мм з діаметром різьблення 65 мм (58мм). Або адаптер - перехідник під 32 гофровану шлангу ..
Якщо у вас басейн на плунжерних кранах - ви з легкістю підключіть цей фільтр-насос.
А якщо на гофрованих шлангах 32 см під хомут, тоді потрібні перехідники см. Тут ...
Ці насоси підключаються до басейнів Intex і BestWay.
Плунжерні крани в комплектацію не входять.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина шланга | 3 метра |
| Максимальний розмір басейну | Диаметр до 488 см или Длина до 549 см |
| Необхідна вага піску | 12 кг |
| Тиск | 1,4 бар |
| Шланг | 2 шт |
| Адаптери | два адаптери для підключення на хомутах |
| Розмір басейну | Діаметр 254 мм |
| Шестипозиційний клапан | Так |
| Діаметр | 254 мм |
| Пісочний фільтр-насос | 5700 л/год |
| Серія | KRYSTAL CLEAR® SAND FILTER PUMPS |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограмований час роботи на кожен день |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 20000 |
| Енергоспоживання | 190 Вт |
| Вага упаковки | 13,3 кг |
| Колір | сірий |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |