Пісочній насос-фільтр для басейнів до 35 м3 Intex 26646
Продуктивність пісочного фільтра:
Пісочний насос-фільтр intex для каркасних і надувних басейнів Intex діаметром від 488 см і об'ємом від 18000 літрів до 35000 літрів . Пісочні насос - фільтри вимагають мінімального обслуговування. Пісок необхідно міняти один раз в декілька років.
У порівнянні зі звичайними фільтруючими насосами, що використовують змінні фільтри-картриджі і забезпечують очистку води на 35%, пісочні фільтри очищують воду більш якісно, на 75%.
Насос має 6 режимів роботи і вбудований 24-годинний таймер , підключається до штатних отворів басейну за допомогою двох гофрованих шлангів.
Режими роботи:
- фільтрація води
- Рециркуляція води минаючи пісок
- Промивання піску від забруднень
- Ущільнення піску після промивання
- Злив води в дренаж (використовують при пилососі басейну)
- Режим закритого клапану (вода через нього не циркулює)
Працює фільтруючий насос Intex 26646 від мережі 220в.
Основні характеристики пісочного фільтруючого насосу Intex 26646:
- продуктивність фільтраційної установки: 7900 л / год
- потужність насоса: 0,50 к.с.
- споживана потужність: 0,65 кВт
- напруга: 220 В
- резервуар для кварцового піску на 25 кг
- 6-ти ступінчастий клапан
- електронний таймер для автоматичної роботи
У комплекті:
- міцна, стійка до корозії і ультрафіолету бочка фільтру з поліетилену
- електро-насос на 7900 л / год потужністю 370 W
- 6-позиційний кран для зручного управління
- попередній фільтр грубого очищення
- Шланги для підключення до басейну 2 шт по 3 м.
З'єднання: різьбові фітинги для запірних кранів.
Пісок купується окремо.
Необхідно 25 кг кварцового піску 0.8-1.2мм.
Упаковка:
вага: 23.5 кг
кількість упаковок: 1 коробка
розмір упаковки: 89х60х46см
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина шланга | 3 метра |
| Максимальний розмір басейну | Диаметр до 610 см или Длина до 732 см |
| Необхідна вага піску | 23 кг |
| Тиск | 2бар |
| Увага! | потрібні адаптеры для підключения з 32/58 мм на хомутах intex 10722 |
| Шланг | 2 шт |
| Шестипозиційний клапан | Так |
| Пісочний фільтр-насос | 7900 л/год |
| Серія | KRYSTAL CLEAR® SAND FILTER PUMPS |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограмований час роботи на кожен день |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 33000 |
| Енергоспоживання | 250 Вт |
| Вага упаковки | 18,1 кг |
| Колір | сірий |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |