Пісочній фільтр-насос для басейнів Intex 26648 10000 л / год.
Продуктивність пісочного фільтра:
Пісочний фільтруючий насос Intex Sand Filter Pump 26648, продуктивність 10000 л / год
Фільтруючий насос для каркасних і надувних басейнів Intex діаметром від 549 см і об'ємом від 26000 літрів до 60000 літрів. Пісочний насос-фільтри вимагають мінімального обслуговування. Пісок необхідно міняти один раз в декілька років. У порівнянні зі звичайними фільтруючими насосами, що використовують змінні фільтри-картриджі і забезпечують очистку води на 35%, піщані фільтри очищають воду на 95%. Насос має 6 режимів роботи і вбудований 24-годинний таймер, підключається до штатних отворів басейну за допомогою двох гофрованих шлангів.
Продуктивність: 10000 л / ч.
Напруга: 220В.
Потужність двигуна: 0.95 л.с.
Ємність для піску: 45 кг.
Вага упаковки: 28,3 кг.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина шланга | 3 метра |
| Максимальний розмір басейну | до 975 см |
| Необхідна вага піску | 36 кг (фракция 0,8-1,2) |
| Тиск | 2 бар |
| Шланг | 2 шт |
| Шестипозиційний клапан | Так |
| Пісочний фільтр-насос | 10000 л/год |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограмований час роботи на кожен день |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 60000 |
| Енергоспоживання | 450 Вт |
| Вага упаковки | 23 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
Немає відгуків про цей товар.