Пісочній насос-фільтр для басейнів 3,7 м3 / год Bestway 58495
Обновленнаи пісочний фільтр Bestway 58495 - 3,8м3 / год для басейнів до 18 м3
Підходить для басейнів Intex і bestway. Адаптований для приєднання шлангів як гофрованих на 32 мм, так і під гайку 50 мм.
• Продуктивність насоса: 3,785 л / год, потужність 200 Вт
• Зносостійка, антикорозійна фільтраційна ємність
• Зручний 6-ти позиційний кран
• хомутне з'єднання
• Добре проглядається датчик тиску
• Фільтр грубої очистки
• Просте обслуговування
• Підходить для більшості басейнів BestWay;
• Пісок не входить в комплектацію
• Вимоги до піску: кварцовий пісок 0,45-0,85мм , близько 9 кг.
• Вбудований таймер часу
1. Фільтрація / Filter - звичайний режим роботи;
2. Полоскання / Rinse - використовується, щоб прополоскати бак після зворотної промивки;
3. Рециркуляція / Recirculate - використовується, якщо Ви бажаєте циркулювати воду без фільтрації;
4. Зворотній промивка / Backwash - ця опція створена для того, щоб змінити напрямок потоку води і вимити бруд, що скупчилася в піску. Не забудьте відкрити клапан і підключити шланг;
5. Закритий / Closed - такий стан відключає насос від басейну. У такому положенні не можна використовувати насос.
6. Бруд / відходи / Waste / Drain - такий стан призначене для того, щоб вода, що надходить в насос, виходила через шланг, призначений для бруду, замість того, щоб повертати цю воду в басейн.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Необхідна вага піску | 9 кг |
| Шестипозиційний клапан | Так |
| Пісочний фільтр-насос | 3785 л/год |
| Напруга | 220-240 В |
| Розмір упаковки | 49х46х33 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на перший запуск пристрою |
Немає відгуків про цей товар.