Прямокутній каркасний басейн Intex 28273 450х220х84 см
6700.00грн.
В наявності
Розмір басейну:
220х150х60
220х150х60 рожевий
260х160х65
300х200х75
400х200х100
400х200х122
450х220х84
488х244х107
503х274х122
549х274х132
610х305х122
732х366х132
Висота басейну:
60
65
75
84
99
100
107
122
132
Тип фільтра:
Картриджний
Пісочний
Доступні варіанти
Опис Intex 28273
Хіт продажів в нашому інтернет магазині басейнів - до аркасний басейн Intex 28273 . Має габарити 450 x 220 x 84 см. Його головна особливість - підвищена міцність і надійний стійкий каркас, а значить ви можете не турбується за його конструкцію при активному купанні.
 ... →
Характеристика
Виробник
Intex
Довжина
450 см
Розмір басейну
(ДхШхВ) 450 x 220 x 84см
Форма
Прямокутний
Ширина
220 см
Опис Intex 28273
Хіт продажів в нашому інтернет магазині басейнів - до аркасний басейн Intex 28273 . Має габарити 450 x 220 x 84 см. Його головна особливість - підвищена міцність і надійний стійкий каркас, а значить ви можете не турбується за його конструкцію при активному купанні.
Каркасний бур'янистої басейн Intex Frame Pool 28273 можна встановити своїми силами без залучення фахівця. В середньому для цього потрібно 40-50 хвилин, і ви вже зможете наповнити його водою. Завдяки технології Super-Tough стінки басейну має потрійну міцність. Це два шари щільного вінілу і один шар поліестеру. Варто додати, що конструкція перед тим, як потрапити в продаж проходить відповідні випробування.
Ще один плюс в якість басейну Intex 28273 - це його сталевий каркас. Ви можете не хвилюватися про великих навантаженнях - в басейні спокійно можуть купати кілька людей!
Так само зручність цієї моделі полягає в тому, що до зливного клапану можна приєднати садовий шланг, і злити воду в будь-яке місце, навіть полити сад. Крім того, ця модель басейну може бути встановлена без спеціальної підготовки грунту.
Характеристики басейну Интекс 28273:
- Довжина: 450 см.
- Ширина: 220 см.
- Висота: 84 см.
- Обсяг басейну: 7100 л.
- Вага упаковки: 45 кг.
У комплект поставки входять:
- - каркасний басейн
- - Інструкція з експлуатації
- - заглушки
Фільтруючий насос (купується окремо) У басейні є отвори для приєднання фільтруючого насоса!
Фільтруючий насос можна придбати в цій категорії ( Картріджний фільтр насос Intex і bestway або Пісочний фільтр насоси для каркасних і надувних басейнів )
Купити басейн каркасний Intex 28273 можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною з оперативною доставкою по Україні! Телефонуйте, проконсультуємо! Впевнені, що ви будете задоволені покупкою!
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 450 см |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 450 x 220 x 84см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 84 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Rectangular Frame Pool |
| Об'єм води | 7127 л |
| Вага | 39,6 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 37x30x108 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Дима
22.04.2018
Бассейн получил, спасибо за оперативность. Сегодня дочь получила свой долгожданный бассейн. Теперь летом все соседские дети на даче будут нам завидовать, надеюсь по-хорошему )) Дочь говорит "Никому не отдам". В общем рада без памяти. Спасибо еще раз.
Лєна
06.04.2017
Чому немає інформації про фільтр-насос.Те,що він не входить в комплект,це ясно,також те, що його можна докупити окремо,це теж ясно,а чи є його куди "причепити" до басейна-це не ясно....
Ответ. В бассейне предусмотрено два выхода для подключения фильтр насоса.
Рустем
05.03.2015
Мне понравилось качество этого бассейна. Спасибо что посоветовали эту модель.
ОТВЕТ:
Здравствуйте, Рустем! Спасибо за отзыв.
С ув. администрация сайта
Купить бассейн каркасный Intex 28273, купить Intex 28273, Intex 58982, 28273
Схожі товари
Loading product name...
Load...