Каркасний басейн для дитини 244х51 см Bestway 56432
3880.00грн.
Товар закінчився
Опис Bestway Splash-in-Shade Play Pool 56432
Тепер відпочивати в прохолодній воді, не побоюючись сонячних опіків і ударів можна хоч цілий день.
Цілими днями можуть гратися у воді і Ваші діти. Адже тепер від надмірного ультрафіолетового випромінювання Вас і Ваших дітей буде захищати спеціа... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Розмір басейну
Діаметр 244 x Висота 51см
Розмір круглого басейну
244 х 51 см
Тент
Так
Форма
Круглий
Опис Bestway Splash-in-Shade Play Pool 56432

Тепер відпочивати в прохолодній воді, не побоюючись сонячних опіків і ударів можна хоч цілий день.
Цілими днями можуть гратися у воді і Ваші діти. Адже тепер від надмірного ультрафіолетового випромінювання Вас і Ваших дітей буде захищати спеціальний тент, який надійно кріпиться до стінок каркаса.
У центрі тенту кріпиться душова лійка. приєднавши її до садового шлангу, Ви поринете в прохолоду освіжаючого душу. Якщо Ви придбаєте на додаток насос-фільтр для очищення води , то зможете додатково очищати воду в басейні.
Збірний каркасний басейн Bestway Splash-in-Shade Play Pool 56432 легко і швидко встановлюється. (Перед складанням ознайомтеся з інструкцією по збірці). Процес складання басейну до наповнення водою займає 30 хвилин. Перша збірка, можливо, займе часу побільше.
Для більшої міцності стінки Bestway 56432 зроблені з трьох окремих шарів - два шари щільного вінілу і один з поліестеру. Товщина матеріалу становить 0,48 мм.
Постійна форма басейну забезпечується міцним металевим каркасом. Завдяки цьому каркасу, збірно-розбірні басейни витримують великі навантаження.
Зручний зливний клапан приєднується до садового шлангу. Таким чином, воду можна злити в будь-який зручний місце або, наприклад, полити сад.
У комплект поставки каркасного басейну Bestway 56432 входять:
- Каркасний басейн: 244х51 см.
- Тент від надмірного ультрафіолетового випромінювання.
- Душовий розпилювач.
- Інструкція з експлуатації.
Діаметр: 244 см
Висота: 51 см
Колір помаранчевий
Вага: 15 кг
Обсяг: 1688 л
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Розмір басейну | Діаметр 244 x Висота 51см |
| Розмір круглого басейну | 244 х 51 см |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 51 см |
| Діаметр | 244 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Splash-in-Shade Play Pool |
| Об'єм води | 1688 л |
| Вага | 14 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | оранжевий |
| Розмір упаковки | 33x17x88 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...