Круглий каркасний басейн 366х99 см intex 26716 New з фільтром и сходами
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Каркасний басейн 366х99 см Intex 26716
Нова модель каркасного басейну від Intex 2026 року, модель 26716 , з розмірами 366х99 см в оновленому забарвленні.
Басейн зберіг свої властивості, і змінив тільки забарвлення. Лайнер складається з того ж міцного тришарового ПВХ, який розрахований на високі навантаження. Малюнок всередині басейну - це барвиста мозаїка. Труби каркаса оцинковані і покриті захисною фарбою від корозії. Сходи висотою 107 см витримує навантаження до 135 кг. А фільтруючий насос потужністю 2006 л / год забезпечить циркуляцію і очищення води в вашому басейні.
Характеристики та комплектація
| Виробник | Intex |
| матеріал | тришаровий ПВХ: два шару ПВХ і шар скло-волоконної сітки |
| каркас | оцинковані сталеві труби |
| фактичний діаметр | 366 см |
| Висота басейну | 99 см |
| Макс. обсяг басейну | 8600л |
| Картріджний фільтруючий насос | 2006 л / год |
| сходи | Так |
| Підстилка з кришкою | немає |
| Набір для догляду | немає |
| скіммер | немає |
| Гарантія | не передбачена |
| упаковка | картонна коробка |
| вага | 39 кг |
| Розмір упаковки | 47см x 41см x 117 см |
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 99см |
| Сходи | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 99 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Об'єм води | 8503 л |
| Вага | 41 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Висота сходів | 107 см |
| Розмір упаковки | 46x40x116 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.
28218, 28718, бассейн 366х99, каркасный бассейн 366, бассейн 366, 26716