Каркасний басейн Intex 26326 488х122 см з пісочнім фільтром
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Круглий каркасний басейн 488х122см intex ultra-frame 26326
Збірно-розбірний басейн каркасний Intex 26326 серії Ultra Frame Pool має ряд переваг і вже заслужив довіру наших покупців. Він має велику, містку чашу діаметром 4,88м та висотою бортів в 1,22 метра. Конструкція (каркас) сталева, оброблена спеціальним антикорозійним покриттям. Стінки - це тришаровий ПВХ, два зовнішніх шару - надщільний вініл, внутрішній шар становить сітка з поліестеру.
У такому басейні зручно і комфортно плавати, веселитися, грати в волейбол. Він місткий - при 90% -му заповненні вміщує близько 19,135 тонн. Вода проходить очистку пісочним фільтром 5700 л / год, яку ви отримаєте, прийнявши рішення купити басейн каркасний Intex 26326. Принцип очищення простий: вода потрапляє в ємність, наповнену кварцовим піском ( фракції 0,4-0,8 мм) , де очищається від механічних складових.
Завдяки присутності фільтра, скиммера і тенту на басейн, Вам не знадобиться міняти воду, тільки частково, відсотків 20-30% від усього обсягу раз в 25-30 днів цілком достатньо. Злив води можна здійснювати через садовий шланг - і басейн порожній, і сад політ!
Продаж басейнів каркасних Intex 26326 серії Ultra Frame Pool здійснюється тільки в роздріб, можлива доставка в будь-який куточок нашої країни.
Комплектація складається з:
- чаші розміром 4,88м х 1,22м;
- сталевого каркаса;
- пісочного фільтра Intex 26644 потужністю 4500 л / ч.
- драбини 1,22 м;
- інструкції по установці, відеодис, сервісній документації;
- покриття на басейн і підстилки під нього;
Рекомендуємо додатково купити набір для очищення, поверхневий скіммер і кварцовий пісок для фільтра.
Характеристики
| Виробник | Intex |
| серія | Ultra Frame |
| форма басейну | кругла |
| колір | сірий |
| фактичний діаметр | 488 см |
| Висота басейну | 122 см |
| зливний клапан | є |
| матеріал | тришаровий ПВХ: два шару ПВХ і шар скло-волоконної сітки |
| каркас | профілювання оцинковані сталеві труби |
| Макс. обсяг басейну | 19114 л (при заповненні 90%) |
| Пісочний фільтруючий насос | 5700 л / год |
| сходи | |
| Висота драбини | 122 см |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Підстилка з кришкою | |
| Набір для догляду | |
| волейбольні сітка | |
| Гарантія | на цілісність упаковки |
| упаковка | картонна коробка |
| Розмір упаковки | 91 х 52 х 115см |
| вага | 97,38 кг |
| Потрібну кількість піску | 12 кг (фракція 0.8 - 1.2) |
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Необхідна вага піску | 12 кг |
| Підстилка | Так |
| Розмір круглого басейну | 488 x 122 см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 488 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 5700 л/год |
| Серія | ULTRA XTR™ FRAME POOL |
| Об'єм води | 19156 л |
| Вага | 109 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 53x85x116 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.
Каркасный бассейн Intex 26326, 28324, бассейн 488х122, каркасный бассейн 488х122, 488, 26326