Каркасний басейн 305х76 см Bestway 56406
3600.00грн.
В наявності
Діаметр басейну:
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Круглий каркасний басейн 305х76 см з об'ємом 4678 л - Новинка від Bestway, тепер з посиленим овальним каркасом з антикорозійним покриттям і малюнком всередині під мозаїку . Має постійний міцний тришаровий матеріал чаші басейну, як на стінках, так і на днище басейну bestway 56406, що робить його стій... →
Характеристика
Виробник
Bestway
Розмір басейну
Діаметр 305 x Висота 76см
Форма
Круглий
Висота
76 см
Діаметр
305 см
Круглий каркасний басейн 305х76 см з об'ємом 4678 л - Новинка від Bestway, тепер з посиленим овальним каркасом з антикорозійним покриттям і малюнком всередині під мозаїку . Має постійний міцний тришаровий матеріал чаші басейну, як на стінках, так і на днище басейну bestway 56406, що робить його стійкіше до механічних навантажень.
Такий басейн найчастіше купують дітям від 4-х років , так як фактичний рівень води становить 66 см. Дитина зможе спокійно діставати ногами дно , а батьки бачити все , що відбувається в басейні навіть видали .
Не виключається можливість відпочивати в такому басейні і дорослим . У ньому чудово лежати як у ванні, тільки на свіжому повітрі, під теплим сонцем.
Комплектація басейну bestway 56406 305х76 см :
- Чаша басейну 305х76 см
- Посилений овальний каркас
- Заглушки отворів під фільтр-насос
- самоклеючі заплатки
- Перехідник зливу води
- Інструкція збірки і експлуатації
- Вага 19,4 кг
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Розмір басейну | Діаметр 305 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Об'єм води | 4678 л |
| Вага | 20 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 29x27x89 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
Написати відгук
Светлана
08.07.2022
Купили месяц назад, всё супер, бассейном довольны, особенно дочь. Материал прочный, дно и стенки толстые, как и говорил продавец. По совету под дно постелили подложку под ламинат и теперь наступать и сидеть в бассейне мягко, + не тянет холод от земли. Дочь играется в нём целый день, а мы с мужем отдыхаем в нём вечером после работы. Сделали вывод для себя, что бассейн- это лучший способ на сегодняшний день, чтоб занять летом своего ребёнка и самим снять усталость после рабочего дня, или классно провести выходные.
Схожі товари
Loading product name...
Load...