Каркасний басейн Bestway 56442 404х201х100 см
Розмір басейну:
Тип фільтра:
Прямокутний каркасний басейн Bestway 404х201х100 см з пісочним фільтром для якісної фільтрації.
Власний басейн - це розвага для всієї родини ..., у себе у дворі ...., Нікого не соромлячись ..., і нічим не гребуючи. Він спроектований так, щоб витримувати великі навантаження. Каркас - сталевий, з розпірками по сторонам. Чаша - з щільного потрійного вінілу. Зібравши всю конструкцію за інструкцією, Ви отримуєте надійний, стійкий басейн, який прослужить близько 5-7 років.

З басейном продається металеві сходи, яка витримує максимальну вагу до 135 кг. І пісочний фільтр-насос, з яким очищення води стане легше і швидше, особливо якщо у Вас «погана вода». (не порівняти з картриджних насосом). Плюсом ще стане те, що з таким фільтром простіше пилососити дно, промивати пісок, і зливати воду з басейну. У нього є для цього спеціальні режими, досить буде лише повернути ручку в потрібний. До фільтру потрібен кварцовий пісок фракції 0,4-0,8 мм , вистачає його надовго, змінюється 1 раз в 3 роки.
Підвівши підсумки, можна сміливо сказати: з цим басейном Вам гарантований 100% (сто відсотковий) ефект відпочинку, без обмежень, протипоказань і побічних ефектів.
Обсяг басейну: 6478 л
Система очищення: пісочна, на 3006 л / год
Вага: 68 кг
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 404 см |
| Необхідна вага піску | 12 кг |
| Розмір басейну | (ДхШхВ) 404 x 201 x 100см |
| Сходи | Так |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 100 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Пісочний фільтр-насос | 3028 л/год |
| Серія | Ultra Frame Rectangular |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 6930 л |
| Вага | 78,5 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 100 см |
| Розмір упаковки | 62x42x156 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.