Круглий каркасний басейн 488х122 см Intex 26322 з картриджних фільтром
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Опис Intex 26322
Каркасний басейн Intex 26322 - мабуть сама вишукана модель в лінійці басейнів Интекс.
Басейн оснащений фільтруючим насосом, тентом, підстилкою під басейн, сходами. Має тришаровий матеріал, з якого зроблена плівка, витримає будь-які навантаження і не вицвіте під сонцем. Поліпропіленовий пояс з запасом міцності не дасть басейну втратити форму.
Система зливу сумісна з садовими шлангами для раціонального використання води. Ви зможете полити сад, помити садові доріжки або двір водою прямо з басейну.
Басейн Intex 26322 комплектується картриджних фільтром, який забезпечує рециркуляцію і очищення води в басейні. Також рекомендуємо придбати мінімальний комплекс для басейну, щоб вода була завжди чистою і прозорою.
Колір басейна - сірий.
Обсяг: 19154 л.
Комплектація Intex 26322:
- Каркасний басейн Intex Ultra Frame Pool 488х122 см;
- Картріджний фільтруючий насос 220В, продуктивність 6000 л / год;
- сходи;
- Тент для басейну;
- Підстилка під басейн;
- Інструкція по установці на DVD і в друкованому вигляді;
розміри:
488x122 см
Вага: 80 kg
Виробляємо якісну консультацію по монтажу та експлуатації басейну в подальшому. У нас за плечима 6 річний досвід в продажах, обслуговуванні, очищення, монтажі і збірці каркасних басейнів.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Картріджний фільтр насос | 5678 л/год |
| Підстилка | Так |
| Розмір круглого басейну | 488 x 122 см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 488 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Ultra Frame |
| Об'єм води | 19114 л |
| Вага | 90 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 122 см |
| Розмір упаковки | 71x53x115 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.
26322, 488х122, 488, 122, круглый каркасный бассейн интекс 28322, Intex 26322