Каркасний басейн Bestway 56620 (424х250х100 см)
Розмір басейну:
Висота басейну:
Тип фільтра:
Овальний каркасний басейн Bestway 56620 (424х250х100 см) cтане одним із найкращих способів оздоровити дитину влітку, подарувавши їй та її друзям щоденне свято та гарний настрій.
Басейн комплектується сходами та картриджним фільтр-насосом – цього достатньо щоб одразу розпочати активне користування басейном. Також буде корисним додатково придбати препарати для дезінфекції та очищення води разом із набором для прибирання басейну.
Зібрати та встановити басейн допоможе інструкція, де детально промальовані етапи складання пронумерованого каркасу. А після того, як басейн наповниться водою, її слід обробити заздалегідь придбаними дезінфектантами, зробивши невелику технічну перерву.
Саме за цей час вода швидко прогріється на сонечку до комфортної температури, і тоді можна буде зібрати всю "місцеву банду" дачного кооперативу біля басейну. Відчути себе трохи вожатим, почувши розрахунок «Нас п'ять, ми готові у воду!», і з веселими посмішками, вересками та криками впустити всіх стрибати, пірнати, грати та бризкатися, у ваш власний каркасний басейн.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 424 см |
| Картріджний фільтр насос | 2006 л/год |
| Сходи | Так |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 100 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Розмір прямокутного басейну | 424 x 250 x 100 см |
| Серія | Power Steel™ Oval Pool Set |
| Об'єм води | 7250 л |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 107 см |
| Розмір упаковки | 60,5x130x41,5 см |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.