Басейн каркасний 366х76 см intex 26712 з фільтр-насосом
6880.00грн.
Товар закінчився
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Каркасний басейн 366х76 см Intex 26712 з картриджних фільтром на 2006 л / год... →
Характеристика
Виробник
Intex
Насос - фільтр картриджний
2006 л/год
Розмір басейну
Діаметр 366 x Висота 76см
Форма
Круглий
Висота
76 см
Каркасний басейн 366х76 см Intex 26712 з картриджних фільтром на 2006 л / год

| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x Висота 76см |
| Форма | Круглий |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Об'єм води | 6503 л |
| Вага | 28 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Розмір упаковки | 50x28x87 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...