Каркасний басейн Bestway 56725 ротонда 488х122 см
Новинка року! Круглий каркасний басейн ротонда Bestway 56725 488х122 см з ілюмінаторами.
Комплектація:
- Чаша басейну 488х122 см
- Каркас з металу
- сходи
- Фільтр-насос на 5678 л / год картріджний
- Тент на басейн
- Форсунка-дозатор для хімії
- Інструкція
У басейн вбудовані 4 шт ілюмінатора з міцного прозорого пластика. Дітям сподобається!
Матеріал чаші басейну - потрійний ПВХ, товщина 0,9 мм.
Колір - ротонда (дошка)
Всередині - імітація мозаїки.
Труби каркаса - металеві, з пластиковими наконечниками (не дають подряпати фарбу при зборі-розборі басейну).
Обсяг басейну: 19480 л
Вага коробки: 93 кг
Розміри: 75х60х127 см
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Картріджний фільтр насос | 5678 л/год |
| Розмір круглого басейну | 488 x 122 см |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 488 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Power Steel™ Oval Swim Vista |
| Об'єм води | 19480 л |
| Вага | 87,7 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | коричневий |
| Висота сходів | 122 см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Немає відгуків про цей товар.
56725, бассейн ротонда, 488х122 см, Bestway 56725, каркасный круглый бассейн ротанг,