Каркасний дитячий басейн Intex 57173, 122х122х30см
1380.00грн.
Товар закінчився
Дитячий квадратний каркасний басейн інтекс із прочного ПВХ матеріалу та оцинкованного каркасу, розрахований на навантаження яке спроможні здійснити діти віком від 2 до 6 років.Басейн невеликого об'ему дуже швидко нагріеться на сонечку. Корисно буде підкласти під дно басейна пінополістерол або утеплю... →
Характеристика
Вік дитини
2+ років
Виробник
Intex
Довжина
122 см
Країна виробник
Китай
Товщина матеріалу
0,50 мм
Дитячий квадратний каркасний басейн інтекс із прочного ПВХ матеріалу та оцинкованного каркасу, розрахований на навантаження яке спроможні здійснити діти віком від 2 до 6 років.
Басейн невеликого об'ему дуже швидко нагріеться на сонечку. Корисно буде підкласти під дно басейна пінополістерол або утеплювач під ламінат, таким чином вашим діткам буде м'якіше й тепліше ходити та сидіти в басейні.
При необхідності воду можна злити через вмонтований зливний клапан.
Подарувавши такий басейн дитині, ви неодмінно піднімете їй настрій, урізноманітнивши літні будні.
| Характеристика | |
| Вік дитини | 2+ років |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 122 см |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина матеріалу | 0,50 мм |
| Розмір басейну | 122 x 122 x 30см |
| Форма | квадратний |
| Ширина | 122 см |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Дно | не надувне |
| Об'єм води | 340 л |
| Упаковка | картонна коробка |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...