Bestway 56418 366х100 см зі сходами и фільтр насосом
Діаметр басейну:
Тип фільтра:
Продуктивність пісочного фільтра:
Новий, круглий, каркасний басейн Bestway 56418 Steel Pro Max 366х100 см.
І дійсно, якщо порівнювати з минулою моделлю, то каркас став набагато MAX. Труби тепер овальні, масивні, з додатковою пластикової захистом по обидва краї, щоб при монтажі і розборі басейну, барвами - не злазить, і труби не іржавіли.
Всередині чаші з'явилася різнобарвна мозаїка, і виглядає це тепер, як в стаціонарному басейні.
І дно, і стінки басейну щільні, - матеріал роблять з двох шарів вінілу, між якими розташована армована скловолоконна сітка, тим самим роблячи чашу стійкою до навантажень.
Так само, басейн комплектується необхідної сходами, яка витримує власника вагою не більше 135 кг. І що фільтрує насосом, який перекачує 2006 літрів на годину. У насосі розташований фільтр (картридж модель 58094), його потрібно діставати і промивати 1 раз в тиждень. Термін придатності картриджа, приблизно місяць, потім потрібен новий.
Рекомендація: щоб вода в басейні стала чи залишалася постійно прозорою, потрібно застосовувати хімічні препарати, такі як перекис водню 35%, 60%; або хлор-шок , альгицид , П. аш. мінус ( рН ), які активно борються з брудною водою, і можна спостерігати, як вона поступово світлішає.
На сайті можна оформити замовлення в 1 клік , і цей чудовий басейн може стати вашим і радувати тих, для кого ви його купуєте. А всі подробиці по встановленню та обслуговуванню, я розповім вам після покупки, і зможу поділиться досвідом в перший сезон володіння басейном.
Основні характеристики:
Обсяг води в басейні: 9150 літрів
Вага коробки: 39 кг
У комплекті:
Чаша - 366х122 см
Каркас з кріпленням
Фільтр-насос з картриджем, шлангами, форсунками впуск і випуск, хомутами, заглушками.
Сходи 107 см
заплатки
Інструкція на різних мовах.
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Розмір басейну | Діаметр 366 x висота 100см |
| Сходи | Так |
| Форма | Круглий |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 366 см |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Об'єм води | 9150 л |
| Вага | 43 кг |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
Немає відгуків про цей товар.