пн-сб 10:00-18:00, нд - вихідний

Альгицид АС засіб від зелені и слизу в басейні від 1 л

Виробник: Aquadoctor
Модель: Альгицид
180.00грн.
Немає в наявності
Доступні варіанти
Ефективний швидкодіючий, що не піниться склад з потужним бактерицидним, протигрибковим і альгіцидною дією, призначений для запобігання та усунення водоростей. Альгицид Аквадоктор АС  - рідкий хімічний склад з потужним бактерицидним, протигрибковим і Протівоводорослевие дією, призначений для запобіг...


Ефективний швидкодіючий, що не піниться склад з потужним бактерицидним, протигрибковим і альгіцидною дією, призначений для запобігання та усунення водоростей.

Альгицид Аквадоктор АС  - рідкий хімічний склад з потужним бактерицидним, протигрибковим і Протівоводорослевие дією, призначений для запобігання появи і усунення водоростей, бактерій, грибків у воді басейну. Швидко і ефективно діє при додаванні в воду басейну. При використанні не сприяє утворенню піни в районі водоспадів.

ОБРОБКА:

Первинна (шокова) обробка:  при запуску басейну необхідно додати у воду складу з розрахунку 20мл на кожен 1м3 води. Бажано розвести необхідну дозу в ємності з водою і вилити по периметру басейну. Повторювати первинну обробку раз в 40-60 днів.

Первинна обробка повинна проводитися кожного разу, якщо вода почала зеленіти і не виглядає прозорою. При інтенсивної експлуатації, після опадів, високій температурі води в басейні потрібні більш часті обробки або збільшення дози аж до подвійного обсягу.

Регулярна обробка:  раз в 5-7 днів додавати в воду басейну 5мл. на кожні 1м3 води. При інтенсивної експлуатації, після опадів, високій температурі води в басейні потрібні більш часті обробки або збільшення дози аж до подвійного обсягу.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.