Пісочній фільтр 8 м3 / год Intex 26648
8800.00грн.
В наявності
Продуктивність пісочного фільтра:
Доступні варіанти
Виробник
Intex
Макс. обсяг басейну
60000 л
Максимальний розмір басейну
до 975 см
Продуктивність пісочного насоса
10000 л / г
Продуктивність фільтрує системи
8300 л / г
споживання електрики
450 Вт
... →
Характеристика
Виробник
Intex
Довжина шланга
3 метра
Максимальний розмір басейну
до 975 см
Необхідна вага піску
36 кг (фракция 0,8-1,2)
Тиск
2 бар
| Виробник | Intex |
| Макс. обсяг басейну | 60000 л |
| Максимальний розмір басейну | до 975 см |
| Продуктивність пісочного насоса | 10000 л / г |
| Продуктивність фільтрує системи | 8300 л / г |
| споживання електрики | 450 Вт |
| напруга | 220-240 В |
| тиск | 2 бар |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограмований час роботи на кожен день |
| шестипозиційний клапан | є |
| шланг | 2 шт |
| довжина шлангів | 3 метра |
| Гарантія | на перший запуск пристрою |
| Вага упаковки | 23 кг |
| Потрібну кількість піску | 36 кг (фракція 0.8-1.2) |
Пісочний насос 26648 Intex використовується для рециркуляції та очищення води басейну від різних забруднень: піску, листя, комах, пластівців і іншого сміття (для знезараження води і запобігання зростанню водоростей і слизу на стінках басейну потрібна хімія або Хлорогенератори). Вода проходить через загартований кварцовий пісок (розмір часток 0,45-0,85 мм) і надходить назад в басейн, а бруд залишається.
Основні переваги:
- пісочний насос очищає воду значно краще, ніж картріджний;
- кварцовий пісок служить 3-5 років;
- високопродуктивний насос - 8 000 літрів на годину ;
- наявність таймера (можна налаштувати роботу насоса в автоматичному режимі);
Пісочний фільтр-насос 26648 Intex рекомендований для каркасних басейнів серії Ultra Frame і Metal Frame об'ємом до 60 м3.
Технічні характеристики:
- продуктивність насоса: 8 000 л / год;
- потужність насоса: 0,95 к.с.
- напруга: 220 В
- діаметр фільтра: 360 мм
- маса кварцового піску: 35 кг
- розмір часток піску: 0,8-1,2.
Для роботи цього насоса, вам буде потрібно:
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Довжина шланга | 3 метра |
| Максимальний розмір басейну | до 975 см |
| Необхідна вага піску | 36 кг (фракция 0,8-1,2) |
| Тиск | 2 бар |
| Шланг | 2 шт |
| Шестипозиційний клапан | Так |
| Пісочний фільтр-насос | 10000 л/год |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограмований час роботи на кожен день |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм води | 60000 |
| Енергоспоживання | 450 Вт |
| Вага упаковки | 23 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...