Сходи 132 см Intex 28077 з майданчиком
3300.00грн.
В наявності
Сходи для каркасних і надувних басейнів висотою 132 см Intex 28077.
Обладнана широкими упорами, для додаткової стійкості при підйомі по сходах і стрибках в воду.
Має одну зйомну частину сходинок, щоб обмежити несанкціоноване проникнення дітей і знайомих в басейн без дозволу.
Покрита влогос... →
Характеристика
Виробник
Intex
Розмір басейну
Висота 132см
Висота
132 см
Матеріал
метал, пластик
Серія
DELUXE POOL LADDERS WITH REMOVABLE STEPS
Сходи для каркасних і надувних басейнів висотою 132 см Intex 28077.
Обладнана широкими упорами, для додаткової стійкості при підйомі по сходах і стрибках в воду.
Має одну зйомну частину сходинок, щоб обмежити несанкціоноване проникнення дітей і знайомих в басейн без дозволу.
Покрита влогостойкой фарбою, що перешкоджає корозії.
Ніжки взуті в гумові захисні наконечники, які запобігають продавлювання і протирання дна басейну.
Витримує навантаження до 135 кг.
| Характеристика | |
| Виробник | Intex |
| Розмір басейну | Висота 132см |
| Висота | 132 см |
| Матеріал | метал, пластик |
| Серія | DELUXE POOL LADDERS WITH REMOVABLE STEPS |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Тип | сходи для басейну до 132см |
| Вага | 14 кг |
| Колір | сірий |
| Висота сходів | 132 |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...