Тент 366 см для каркасного басейну bestway 58037
Тент для каркасного басейну діаметром 366 см.
матеріал ПВХ
Підходить на каркасні басейни bestway і Intex
Модель Bestway 58037
Вага 3 кг
| Характеристика | |
| Виробник | Bestway |
| Розмір | 366 см |
| Товщина матеріалу | 0,18 мм |
| Розмір басейну | Діаметр 366см |
| Форма | Круглий |
| Діаметр | 366 см |
| Матеріал | високоякісний, міцний ПВХ (брезент) |
| Серія | Pool Covers |
| Вага упаковки | 2,6 кг |
| Колір | темно-синій |
| Упаковка | картонна коробка |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | на комплектацію |
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Loading product name...
Load...